Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

De serie MWN is de opvolger van de bestseller serie KERN MWN Rolstoelweegschalen
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,1 kg |
| Nauwkeurigheidsklasse | III |
| Minimumgewicht [Min] | 2 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,1 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-129 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | ABS-kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 1160×800×60 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 1160×830×73 mm |
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 910×740×65 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 910×740 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 8 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 48 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,selecteerbaar,3, 5, 15, 30 min |
| Batterij | 6×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 (optioneel),Bluetooth (optionele),WiFi standaard,Alibigeheugen (optionele, factory),USB-Device (optionele),KUP |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 48 kg |
| Nettogewicht ca. | 30 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1320×950×135 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1320 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 950 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 135 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 19,4 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 9,7 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 9,7 kg |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 9,7 kg |
De serie MWN is de opvolger van de bestseller serie KERN MWN Rolstoelweegschalen
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.











