Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-29
€43,00
Accu (Li-Ion) voor TMCN, TMPN-A, TMWN-A Connector:
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 26 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 43 h |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3480 |
| Gevaarlijke goederen | Li-Ion, in bulk verpakt (UN 3480, Verpakkingsinstructie #3) |
| Luchtwaardig | geen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 20×200×30 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 20 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 200 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 20 g |
| Verpakkingscomponent karton | 10 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10 g |
Accu (Li-Ion) voor TMCN, TMPN-A, TMWN-A Connector:
Serie
Downloads
kern-YMR-01-technische-fiche-nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





