Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

De serie MWN is de opvolger van de bestseller serie KERN MWN Rolstoelweegschalen
| Toepassingsgebied | Residentiële instellingen; Poliklinische instellingen; Dialysecentra; Senioren- en verzorgingshuizen; Revalidatiecentra; Instellingen voor mensen met een beperking; |
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,1 kg |
| Nauwkeurigheidsklasse | III |
| Minimumgewicht [Min] | 2 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,1 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-129 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | ABS-kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 1500×860×68 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 1500 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 860 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 68 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 1506×920×68 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (breed) | 1506 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (diep) | 920 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (hoogte) | 68 mm |
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1196×797×68 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 1196 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 797 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 68 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 800×1200 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 800 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 1200 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | AC-adapter & batterijfunctie (batterij niet inbegrepen) |
| Type batterij/accu | Alkali(-mangaan),Li-Ion |
| Accu optioneel | Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 8 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,selecteerbaar,30 s, 1 min, 2 min, 5 min, 30 min, 60 min |
| Batterij | 6×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO,UK |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 (optioneel),Bluetooth (optionele),WiFi,Alibigeheugen (optionele, factory),USB-Device (optionele),KUP |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 55 kg |
| Nettogewicht ca. | 42 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1650×1008×123 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1650 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1008 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 123 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 13 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 6,5 kg |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 6,5 kg |
| Verpakkingscomponent hout | 12350 g |
| Kabellengte | 1,8 m |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| EAN-Nummer | 4045761494053 |
| Goederencode | 84231090 |
De serie MWN is de opvolger van de bestseller serie KERN MWN Rolstoelweegschalen
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





