Toegevoegd aan je winkelmand!

VACUUBRAND Antistatische slang, PTFE, KF DN 25/1000 mm
€749,00
Dankzij hun optimaal ingestelde toebehoren zijn ATEX-conforme chemische membraanpompen klaar voor gebruik in toepassingen met grote hoeveelheden condenseerbare dampen
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers en droogovens in mogelijk explosieve omgevingen
De afscheider bij de inlaat (AK) houdt de deeltjes en druppels vloeistof vast
De condensor bij de uitlaat (EK) is uiterst efficiënt en compact
Hij maakt het mogelijk bijna alle oplosmiddelen terug te krijgen
Een aparte gasbalastverbinding voor gebruik met inerte gassen is inbegrepen in de levering
| Ultiem vacuüm | 12 mbar |
| Pompsnelheid | 1,9 m3/u |
| Chemische vereenigbaarheid | Ja |
| Aantal pompkoppen | 2 |
| Aantal trappen | 2 |
| Inlaatverbinding | Kleinflens KF DN 16 |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 52 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 357 x 308 x 470 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Koelwaterverbinding | 2 x Slanguitgang DN 6-8 mm |
| Vermogen motor | 0,15 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 25,4 dBA |
| ATEX-conformiteit | Pompkamer (gepompte gassen) = II 2G Ex h IIC T3 Gb X | Omgeving met inert spoelgas = II 2G Ex h IIB T4 Gb X | Omgeving zonder inert spoelgas = II 3G Ex h IIB T4 Gc X | Motor = II 2G Ex db IIB T4 Gb |
| NRTL-certificatie | Nee |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 Hz |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 25,4 kg |
Dankzij hun optimaal ingestelde toebehoren zijn ATEX-conforme chemische membraanpompen klaar voor gebruik in toepassingen met grote hoeveelheden condenseerbare dampen
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers en droogovens in mogelijk explosieve omgevingen
De afscheider bij de inlaat (AK) houdt de deeltjes en druppels vloeistof vast
De condensor bij de uitlaat (EK) is uiterst efficiënt en compact
Hij maakt het mogelijk bijna alle oplosmiddelen terug te krijgen
Een aparte gasbalastverbinding voor gebruik met inerte gassen is inbegrepen in de levering
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








