Deze eentrapsmembraanpomp werkt als vacuümgenerator en compressor
Alle onderdelen die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van aluminium en geselecteerde kunststoffen (PTFE membranen en ventielen) - hierdoor kan je de pomp gebruiken voor een breed scala aan toepassingen voor niet-corrosieve gassen. De aansluitingen bij de inlaat en de uitlaat van de ME 4R NT zijn uitgerust met regelventielen voor het vacuüm en de overdruk
Je kan zowel de compressiedruk als het vacuümniveau afstellen
Ook kan je het vacuümniveau bij de inlaat en de druk bij de uitlaat aflezen op de manometers.
| Ultiem vacuüm | 100 mbar |
| Pompsnelheid | 3,8 m3/u |
| Vacuümregelaar | Ja |
| Aantal pompkoppen | 2 |
| Aantal trappen | 1 |
| Inlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 254 x 268 x 290 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 4 mbar |
| Vermogen motor | 0,18 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 11,5 dBA |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 11,5 kg |
Deze eentrapsmembraanpomp werkt als vacuümgenerator en compressor
Alle onderdelen die in contact komen met het gepompte medium zijn gemaakt van aluminium en geselecteerde kunststoffen (PTFE membranen en ventielen) - hierdoor kan je de pomp gebruiken voor een breed scala aan toepassingen voor niet-corrosieve gassen. De aansluitingen bij de inlaat en de uitlaat van de ME 4R NT zijn uitgerust met regelventielen voor het vacuüm en de overdruk
Je kan zowel de compressiedruk als het vacuümniveau afstellen
Ook kan je het vacuümniveau bij de inlaat en de druk bij de uitlaat aflezen op de manometers.
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








