Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-242
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 335-240
€16,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-09, Klasse M1, 500 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-02, Klasse M1, 2 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-08, Klasse M1, 200 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-247
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-04, Klasse M1, 10 mg
€4,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 338-090-200
€34,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-01, Klasse M1, 1 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-05, Klasse M1, 20 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-06, Klasse M1, 50 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-07, Klasse M1, 100 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofkwast 318-270
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-03, Klasse M1, 5 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 317-009-600
€14,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 328-222-420
€22,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 347-009-400
€3,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 348-226, Klasse M1, 1 mg - 500 mg
€114,30
Milligramgewichtenset, M1, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in plastic geval
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-650 |
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 500 mg |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 130×60×22 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 130 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 60 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 22 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 10 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10 g |
Milligramgewichtenset, M1, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in plastic geval
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






