Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-247
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 348-22, Klasse M1, 1 mg - 500 mg
€63,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-09, Klasse M1, 500 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-08, Klasse M1, 200 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-07, Klasse M1, 100 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-06, Klasse M1, 50 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-05, Klasse M1, 20 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-04, Klasse M1, 10 mg
€4,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-03, Klasse M1, 5 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-02, Klasse M1, 2 mg
€4,59
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 348-01, Klasse M1, 1 mg
€4,59
Milligramgewichtenset, M1, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-650 |
| Testgewicht OIML klasse | M1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 500 mg |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 318-020-600 |
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Verpakkingsgewicht totaal | 70 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 70 g |
Milligramgewichtenset, M1, 1 mg - 500 mg, =ATTRVAL("weightShape")}, roestvrij staal gepolijst (OIML), in aluminium behuizing
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






