Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-090-200
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-080-200
€280,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-070-200
€187,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-060-200
€180,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-050-200
€148,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 335-040-200
€148,00
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten, materiaal: edelstaal, lengte: 100 mm
Geschikt voor gewichten met gewichtswaarde 1 mg – 200 g van de klassen F2 – M3
| Brutogewicht ca. | 0,05 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 100×100×10 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 15 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 15 g |
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten, materiaal: edelstaal, lengte: 100 mm
Geschikt voor gewichten met gewichtswaarde 1 mg – 200 g van de klassen F2 – M3
Série
Downloads
TD_335-240_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





