Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Netadapterset YKA-02
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lampje OBB-A1516
€5.670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1503
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1523
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tablet camera’s ODC 241
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1510
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1630
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1656
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1631
€5.670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1506
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera – high resolution ODC 841
€1.080,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 2.0 ODC 825
€369,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1513
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1605
€260,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1604
€680,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1505
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1515
€200,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1514
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastschuif OBB-A1500
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 3.0 ODC 832
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1389 700×900 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1544
€120,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1607
€410,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1507
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1632
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1600
€140,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1511
€25,00
Digitale set met microscoop, 4K-camera en C-mount-adapter voor comfortabele observatie en nauwkeurige documentatie van het monster
De KERN ODC 251 microscooptabletcamera is nu ook verkrijgbaar als complete digitale oplossing in een praktische set met microscoop en bijpassende C-mount-adapter
OCM 162
De OCM -serie onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze bouwvorm, met de uiterst grote werkafstand, is bijvoorbeeld uitstekend geschikt voor het observeren en analyseren van celculturen
Een 5 W LED-lamp zorgt voor de optimale verlichting van uw preparaat in lichtveldtoepassingen
Een speciale Abbe-N.A.-0,3-condensor met diafragmaopening en grote werkafstand van 72 mm garandeert optimaal werkgemak in lichtveld- en faseconstrasttoepassingen
De mechanische objecttafel inclusief objecthouder (∅ 110 mm) maakt snel en effectief werken mogelijk. Verdere houders voor cultuurschalen zijn bij de levering inbegrepen of als toebehoren verkrijgbaar
ODC 251
De microscooptabletcamera KERN ODC 251 bestaat uit een Android-tablet met een 10,5" HD-beeldscherm in combinatie met een 8 MP-camera. Deze kan intuïtief worden bediend en is geschikt voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter
De KERN-tabletcamera's zijn speciaal ontwikkeld voor eenvoudige en directe observatie van monsters op het scherm, zowel in het laboratorium, bij kwaliteitstests of op scholen en universiteiten
De geïntegreerde hoogwaardige camera heeft een 8 MP-beeldsensor met een sensorgrootte van 1/1,8" en kan video's met een resolutie van 4K opnemen. Hierdoor is live-overdracht van het beeld naar de Android-tablet mogelijk en kunnen daarnaast afbeeldingen en video's met een hoge resolutie worden gemaakt voor documentatiedoeleinden. Metingen zoals afstand en oppervlakte behoren ook tot het functiepakket
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens naar een computer via een USB-gegevenskabel
| Type display | HD Touch Screen |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | Ethernet,Bluetooth,WiFi,USB 2.0,USB 3.0,HDMI |
| Brutogewicht ca. | 14 kg |
| Nettogewicht ca. | 11 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 590×440×390 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 590 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 440 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 2577 g |
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 48 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 76 mm |
| Objectiefkwaliteit | Infinity Plan |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 20× / 40× / 100× |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 5 W |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Camera resolutie | 8 MP 4 K |
| Camera sensortype | CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/1,8" |
| EAN-Nummer | 4045761490932 |
| Goederencode | 90118000 |
Digitale set met microscoop, 4K-camera en C-mount-adapter voor comfortabele observatie en nauwkeurige documentatie van het monster
De KERN ODC 251 microscooptabletcamera is nu ook verkrijgbaar als complete digitale oplossing in een praktische set met microscoop en bijpassende C-mount-adapter
OCM 162
De OCM -serie onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze bouwvorm, met de uiterst grote werkafstand, is bijvoorbeeld uitstekend geschikt voor het observeren en analyseren van celculturen
Een 5 W LED-lamp zorgt voor de optimale verlichting van uw preparaat in lichtveldtoepassingen
Een speciale Abbe-N.A.-0,3-condensor met diafragmaopening en grote werkafstand van 72 mm garandeert optimaal werkgemak in lichtveld- en faseconstrasttoepassingen
De mechanische objecttafel inclusief objecthouder (∅ 110 mm) maakt snel en effectief werken mogelijk. Verdere houders voor cultuurschalen zijn bij de levering inbegrepen of als toebehoren verkrijgbaar
ODC 251
De microscooptabletcamera KERN ODC 251 bestaat uit een Android-tablet met een 10,5" HD-beeldscherm in combinatie met een 8 MP-camera. Deze kan intuïtief worden bediend en is geschikt voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter
De KERN-tabletcamera's zijn speciaal ontwikkeld voor eenvoudige en directe observatie van monsters op het scherm, zowel in het laboratorium, bij kwaliteitstests of op scholen en universiteiten
De geïntegreerde hoogwaardige camera heeft een 8 MP-beeldsensor met een sensorgrootte van 1/1,8" en kan video's met een resolutie van 4K opnemen. Hierdoor is live-overdracht van het beeld naar de Android-tablet mogelijk en kunnen daarnaast afbeeldingen en video's met een hoge resolutie worden gemaakt voor documentatiedoeleinden. Metingen zoals afstand en oppervlakte behoren ook tot het functiepakket
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens naar een computer via een USB-gegevenskabel
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





