KERN Roestvrijstalen plateauweegschaal SFB 60K20LHIPM
Merk: KERN
Referentie: SFB 60K20LHIPM
Geschikt voor ruwe industriële toepassingen
Afleesinrichting: Edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP65, (alleen met accuvoeding)
Statief, standaard, Statiefhoogte ca. 400 mm
Gelieve in acht te nemen: er kan altijd maar één optionele interface geïntegreerd worden
Weegbereik: 60 kg
Precisie: 20 g
Metrologische ijking: Ja
Afmetingen weegplateau: 400 x 300 mm
900,00 Excl. BTW
810,00 Excl. BTW
980,10 Incl. BTW
Op voorraad
Gratis levering v.a. € 400 in webshop
Voordelige prijzen
Vijfsterrenservice voor & na verkoop
Levering 1 à 3 dagen voor stockartikelen
Weegbereik [Max]60 kg
Afleesbaarheid [d]0,02 kg
IJkeenheid [e]0,02 kg
NauwkeurigheidsklasseIII
Minimumgewicht [Min]0,4 kg
Reproduceerbaarheid0,02 kg
Linearisatie± 0,02 kg
WeegsysteemRekmeetstrip
Inslingertijd2 s
Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking)965-229
Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie963-129
Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H)400×460×590 mm
Materiaal weegoppervlakedelstaal
Afmetingen weegplateau (B×D×H)400×300×107 mm
Afmetingen weegoppervlak (B×D)400×300 mm
Type displayLCD
Scherm cijferhoogte52 mm
Eenhedenkg
Accu oplaadtijd12 h
Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting20 h
Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting35 h
Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijfselecteerbaar
Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max]110 V - 230 V AC
Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepenEURO,AUS,UK,US,CH
Plug-in voedingseenheid typeStekkeradapter
InterfacesRS-232 (optioneel, factory),Bluetooth BTC (v2.0) (optionele, factory),analoog (0 - 10 V) (optionele, factory),analoog (4 - 20 mA) (optionele, factory)
Luchtvochtigheid omgeving [Min]0 %
Luchtvochtigheid omgeving [Max]95 %
Omgevingstemperatuur [Min]-10 °C
Omgevingstemperatuur [Max]40 °C
Brutogewicht ca.15 kg
Nettogewicht ca.10 kg
UN-nummer (gevaarlijke stof)2800
Luchtwaardigja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie)
VerzendmethodePakketdienst
Afmetingen verpakking (B×D×H)470×800×240 mm
Afmetingen verpakking (breed)470 mm
Afmetingen verpakking (diep)800 mm
Afmetingen verpakking (hoogte)240 mm
Verpakkingsgewicht totaal5 kg
Verpakkingscomponent karton832 g
Verpakkingscomponent piepschuim424 g