Accuvoeding intern, bedrijfsduur max. zonder achtergrondverlichting, oplaadtijd ca. 12 u
| Accu oplaadtijd | 12 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 40 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 70 h |
| Brutogewicht ca. | 0,80 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,75 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 2800 |
| Gevaarlijke goederen | Loodzuur (UN 2800, Verpakkingsinstructie #2, Not Restricted as per Special Provision A67) |
| Luchtwaardig | geen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 75×110×60 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 75 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 110 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 60 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 37,2 g |
| Verpakkingscomponent karton | 18,6 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 18,6 g |
Accuvoeding intern, bedrijfsduur max. zonder achtergrondverlichting, oplaadtijd ca. 12 u
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





