Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A11
€680,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar voor BFS-A10
€67,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A09N
€630,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A08N
€500,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar voor BFS-A06N
€80,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A04N
€450,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A03N
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A02N
€480,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A01N
€405,00
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 1040 mm
Past voor Weegbalken KERN UFA, Vloerweegschalen KERN BFB, KERN BFN en KERN BFS, Palletweegschalen KERN UFB en KERN UFN en Doorrijdweegschaal KERN NFB
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Brutogewicht ca. | 3,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 440×390×165 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 440 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 390 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 165 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 600 g |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 300 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 1040 mm
Past voor Weegbalken KERN UFA, Vloerweegschalen KERN BFB, KERN BFN en KERN BFS, Palletweegschalen KERN UFB en KERN UFN en Doorrijdweegschaal KERN NFB
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






