Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A11
€680,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar voor BFS-A10
€67,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A09N
€630,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A08N
€500,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief BFS-A07
€170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar voor BFS-A06N
€80,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A04N
€450,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BFS-A03N
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BFS-A02N
€480,00
Oprijplaat, staal, gelakt, 1000×745×90 mm
oprijplaat, staal, gelakt
Totale afmetingen B×D×H 1000×745×90 mm
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Brutogewicht ca. | 50 kg |
| Nettogewicht ca. | 46 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1055×900×110 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1055 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 900 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 4,3 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 2150 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 2150 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Oprijplaat, staal, gelakt, 1000×745×90 mm
oprijplaat, staal, gelakt
Totale afmetingen B×D×H 1000×745×90 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





