Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-04
€760,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EWJ-A04
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EWJ-A04S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-11
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-05
€980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegtafel YPS-03
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EWJ 600-3
€621,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal EWJ 6000-2
€576,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 600-2SM
€423,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 600-2M
€450,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 6000-1SM
€405,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 6000-1M
€432,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 300-3H
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 300-3
€522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Compacte laboratoriumweegschaal EWJ 3000-2
€477,00
Precisieweegschaal met klantendisplay - ideaal voor juweliers en de goudhandel, optioneel met ijking
Bedoeld voor gebruik bij rechtstreekse verkoop aan het publiek conform de wettelijke vereisten
Het geïntegreerde klantendisplay aan de achterzijde van de weegschaal en de weergave zonder hulpaanwijsinrichting (e = d) zorgen voor wetsconforme en transparante wegingen direct op het verkooppunt
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte: Alle hoofdfuncties hebben een eigen toets op het bedieningspaneel
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 134×128×80 mm, afneembaar
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
| Toepassingsgebied | Juweliers; Goudhandel; |
| Weegbereik [Max] | 600 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| IJkeenheid [e] | 0,1 g |
| Nauwkeurigheidsklasse | II |
| Minimumgewicht [Min] | 5 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Linearisatie | ± 0,3 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 200 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 2 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-216 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-127 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 220×340×90 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 220 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 340 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 90 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 220×340×180 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (breed) | 220 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (diep) | 340 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (hoogte) | 180 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 120 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 21 mm |
| Eenheden | g |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Type batterij/accu | Li-Ion |
| Accu optioneel | Accu optioneel - intern |
| Accu oplaadtijd | 6,5 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 32 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 57 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 sec |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 0 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 3,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,2 kg |
| Gevaarlijke goederen | Li-Metaal, verpakt met apparaat (UN 3091, verpakkingsinstructie #12) |
| Luchtwaardig | Ja, met verzendinstructie (vlgs. IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 410×295×275 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 410 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 295 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 275 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 400 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 563 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 151 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| EAN-Nummer | 4045761492837 |
| Goederencode | 84238129 |
Precisieweegschaal met klantendisplay - ideaal voor juweliers en de goudhandel, optioneel met ijking
Bedoeld voor gebruik bij rechtstreekse verkoop aan het publiek conform de wettelijke vereisten
Het geïntegreerde klantendisplay aan de achterzijde van de weegschaal en de weergave zonder hulpaanwijsinrichting (e = d) zorgen voor wetsconforme en transparante wegingen direct op het verkooppunt
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte: Alle hoofdfuncties hebben een eigen toets op het bedieningspaneel
Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 134×128×80 mm, afneembaar
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










