Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOC-A01S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter AFH 13
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN ESD-aardingsset YGR-01
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOC-A01
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief EOC-A05
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu KFB-A01
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A03
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel EOC-A12
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-20
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 300K-3
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 300K-2L
€522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 300K-2
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 20K-3A
€261,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 10K-4
€297,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 10K-3A
€297,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 10K-3
€261,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-3L
€387,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-3
€301,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-2XXL
€522,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-2XL
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-2L
€342,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-2A
€355,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 100K-2
€301,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 6K-4A
€297,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 6K-3
€283,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 60K-3L
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 60K-3A
€306,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 60K-3
€297,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 60K-2L
€342,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 60K-2
€306,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 30K-4S
€297,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 30K-4
€351,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plateauweegschaal EOC 30K-3L
€351,00
Robuuste plateauweegschaal met hoge resolutie met praktische flip/flop-afleesinrichting voor optimale bedienbaarheid
Hoge mobiliteit: dankzij accuvoeding (optioneel) en de compacte, lichte constructie geschikt voor gebruik op verschillende locaties (laboratorium, productie, kwaliteitscontrole, inbedrijfstelling, enz.)
Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65*. Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Tafelvoet inclusief muurhouder voor afleeseenheid standaard
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol
| Weegbereik [Max] | 15 kg; 35 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Linearisatie | ± 0,015 kg; 0,03 kg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 1 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 10 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 300×300×110 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 300×300 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; g; lb; oz; PCS |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel - intern |
| Accu oplaadtijd | 3 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 26 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 43 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min,off,5 min,30 min,15 min |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V-240 V, 0.4 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 0 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 7 kg |
| Nettogewicht ca. | 6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 710×360×180 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 710 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 360 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,8 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 760 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 12 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 305 g |
Robuuste plateauweegschaal met hoge resolutie met praktische flip/flop-afleesinrichting voor optimale bedienbaarheid
Hoge mobiliteit: dankzij accuvoeding (optioneel) en de compacte, lichte constructie geschikt voor gebruik op verschillende locaties (laboratorium, productie, kwaliteitscontrole, inbedrijfstelling, enz.)
Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65*. Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Tafelvoet inclusief muurhouder voor afleeseenheid standaard
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







