Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04BS05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04B
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief EOB-A01N
€70,00
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen, statiefhoogte ca. 1000 mm
| Brutogewicht ca. | 3,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1015×430×155 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1015 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 430 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 155 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,1 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 550 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 550 g |
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen, statiefhoogte ca. 1000 mm
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





