Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel EOC-A12
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief EOC-A05
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A03
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOC-A01
€35,00
Omvang van de levering 5 stuks
Beschermkap
| Linearisatie | ± |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel - intern |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 60 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,05 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×180×100 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Omvang van de levering 5 stuks
Beschermkap
Série
Downloads
TD_EOC-A01S05_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





