Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOC-A01
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 300K-2L
€470,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu KFB-A01
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 60K-3
€164,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 30K-3
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel EOC-A12
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Ethernet-interface KIB-A02
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 100K-3
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kabel BFB-A03
€195,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-20
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 10K-4
€120,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UID 600K-1M
€1.159,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UID 3000K-0M
€1.187,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UID 3000K-0DM
€1.197,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UID 1500K-1M
€1.159,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UID 1500K-1DM
€1.197,00
Multibereik-Palletweegschaal met een hoge resolutie met meerdere gegevensinterfaces, optioneel met ijking
Multibereik-Palletweegschaal! Ideaal, als er hoge maximale belastingen moeten worden gewogen, maar er in het onderste belastingbereik een hoge resolutie nodig is. Zo kunnen twee weegschalen vervangen worden door één - dat spaart plaats en geld!
Hoge mobiliteit dankzij accuvoeding (optioneel)
Afleeseenheid: Stof- en spatwaterbescherming IP65
Lastopname: staal, gepoedercoat, 4 weegcellen, gelegeerd staal, met siliconen coating, Stof- en spatwaterbescherming IP67
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Optellen van dezelfde teldelen en van gewichtswaarden
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol.
Dankzij interfaces zoals RS-232 of USB, WiFi, Bluetooth, Ethernet (in optie) kan de weegschaal makkelijk in bestaande netwerken worden geïntegreerd waardoor gegevensuitwisseling tussen weegschaal en pc of printer vergemakkelijkt wordt
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
| Weegbereik [Max] | 300 kg; 600 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg; 0,2 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,1 kg; 0,2 kg |
| Nauwkeurigheidsklasse | III |
| Minimumgewicht [Min] | 2 kg; 4 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg; 0,2 kg |
| Linearisatie | ± 0,3 kg; 0,6 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 4 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-230 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-130 |
| Materiaal weegoppervlak | staal met poedercoating |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1195×840×110 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 1195×840 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; g; lb; oz; PCS; tJ; HJ |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel - intern |
| Accu oplaadtijd | 3 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 26 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 43 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min,off,5 min,30 min,15 min |
| Batterij | geen batterij |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0.4 A max |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard,Ethernet (optionele, factory),USB (optionele, factory),WiFi (optionele, factory),Alibigeheugen (optionele, factory),USB-Host/Master (optionele, factory),Ijkstekker (optionele, factory),Bluetooth BLE (v4.0) (optionele, factory) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 10 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 95 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 65 kg |
| Nettogewicht ca. | 44 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1270×900×260 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1270 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 900 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 21 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 420 g |
| Verpakkingscomponent hout | 20580 g |
Multibereik-Palletweegschaal met een hoge resolutie met meerdere gegevensinterfaces, optioneel met ijking
Multibereik-Palletweegschaal! Ideaal, als er hoge maximale belastingen moeten worden gewogen, maar er in het onderste belastingbereik een hoge resolutie nodig is. Zo kunnen twee weegschalen vervangen worden door één - dat spaart plaats en geld!
Hoge mobiliteit dankzij accuvoeding (optioneel)
Afleeseenheid: Stof- en spatwaterbescherming IP65
Lastopname: staal, gepoedercoat, 4 weegcellen, gelegeerd staal, met siliconen coating, Stof- en spatwaterbescherming IP67
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Optellen van dezelfde teldelen en van gewichtswaarden
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol.
Dankzij interfaces zoals RS-232 of USB, WiFi, Bluetooth, Ethernet (in optie) kan de weegschaal makkelijk in bestaande netwerken worden geïntegreerd waardoor gegevensuitwisseling tussen weegschaal en pc of printer vergemakkelijkt wordt
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






