Kabel speciale lengte 15 m
Tussen afleeseenheid en plateau
Kan niet achteraf toegevoegd worden bij modellen met optionele ijking
Past voor Vloerweegschalen KERN UFN, KERN UFB, KERN UFA, KERN NFB, KERN BFB, KERN BFN
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Brutogewicht ca. | 4,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 500×120×120 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 500 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 120 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 500 g |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 0 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Kabel speciale lengte 15 m
Tussen afleeseenheid en plateau
Kan niet achteraf toegevoegd worden bij modellen met optionele ijking
Past voor Vloerweegschalen KERN UFN, KERN UFB, KERN UFA, KERN NFB, KERN BFB, KERN BFN
Downloads
TD_BFB-A03_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





