Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04BS05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04B
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-16
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kabel BFB-A03
€195,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-20
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UIB 600K-1
€921,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Palletweegschaal UIB 1.5T-4
€921,50
Palletweegschaal met stalen lastopname (IP67) en uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen
Lastopname: staal, gepoedercoat,4 met siliconen gecoate aluminium loadcellen, Stof- en spatwaterbescherming IP67
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport.
KERN – altijd één stap vooruit
| Weegbereik [Max] | 3000 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 1 kg |
| Linearisatie | ± 3 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 4 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-132 |
| Materiaal weegoppervlak | staal met poedercoating |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1195×840×110 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 1195×840 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; lb |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 60 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 10 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 95 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 75 kg |
| Nettogewicht ca. | 55 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1270×900×260 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1270 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 900 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 23 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 609 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 9 g |
| Verpakkingscomponent hout | 19380 g |
Palletweegschaal met stalen lastopname (IP67) en uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen
Lastopname: staal, gepoedercoat,4 met siliconen gecoate aluminium loadcellen, Stof- en spatwaterbescherming IP67
Weegschaal kan met wielen en grepen makkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport.
KERN – altijd één stap vooruit
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.









