Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-81, Klasse M1, 100 kg
€560,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Mechanische personenweegschaal MGC 100K-1
€76,50
Omvang van de levering 5 stuks
De robuuste klassieker om snel het lichaamsgewicht vast te leggen
Tijdloos design
Stabiele uitvoering
Grote, overzichtelijke ronde schaalverdeling
Groot stavlak met antislip-oppervlak van kunststof
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige te bedienen: opstellen – aflezen
Makkelijk afstellen van het display met behulp van een instelwieltje
Levering in individuele designverpakking
| Weegbereik [Max] | 150 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 1 kg |
| Linearisatie | ± 2 kg |
| Weegsysteem | Mechanische balans |
| Inslingertijd | 1,5 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129S05 |
| Materiaal behuizing | staal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 285×425×85 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 265×265×70 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 265×265 mm |
| Scherm cijferhoogte | 8 mm |
| Eenheden | kg |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 18 kg |
| Nettogewicht ca. | 16 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 470×315×565 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 470 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 315 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 565 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 2 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 1 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 1 kg |
Omvang van de levering 5 stuks
De robuuste klassieker om snel het lichaamsgewicht vast te leggen
Tijdloos design
Stabiele uitvoering
Grote, overzichtelijke ronde schaalverdeling
Groot stavlak met antislip-oppervlak van kunststof
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige te bedienen: opstellen – aflezen
Makkelijk afstellen van het display met behulp van een instelwieltje
Levering in individuele designverpakking
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






