Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Mechanische personenweegschaal MGC 100K-1S05
€324,00
Tip: Dit product bestaat ook als set van 5: MGC 100K-1S05
De robuuste klassieker om snel het lichaamsgewicht vast te leggen
Tijdloos design
Stabiele uitvoering
Grote, overzichtelijke ronde schaalverdeling
Groot stavlak met antislip-oppervlak van kunststof
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige te bedienen: opstellen – aflezen
Makkelijk afstellen van het display met behulp van een instelwieltje
Levering in individuele designverpakking
| Weegbereik [Max] | 150 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 1 kg |
| Linearisatie | ± 2 kg |
| Weegsysteem | Mechanische balans |
| Inslingertijd | 1,5 s |
| Materiaal behuizing | staal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 290×425×90 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 265×210×40 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 265×210 mm |
| Scherm cijferhoogte | 8 mm |
| Eenheden | kg |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 3,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,2 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 470×315×113 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 470 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 315 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 113 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent karton | 150 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 150 g |
Tip: Dit product bestaat ook als set van 5: MGC 100K-1S05
De robuuste klassieker om snel het lichaamsgewicht vast te leggen
Tijdloos design
Stabiele uitvoering
Grote, overzichtelijke ronde schaalverdeling
Groot stavlak met antislip-oppervlak van kunststof
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige te bedienen: opstellen – aflezen
Makkelijk afstellen van het display met behulp van een instelwieltje
Levering in individuele designverpakking
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






