Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interface Adapter WiFi KUP-05
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interface Adapter Bluetooth KUP-06
€99,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief DS-A05
€100,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interface Adapter USB KUP-03
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Waarschuwingslampje CFS-A03
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interface Adapter Ethernet KUP-04
€115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Verbindingskabel KUP-13
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-27
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder DE-A13
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief DS-A04
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu YKR-01
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DE-A12
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Rollenbaan YRO-02
€870,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interface Adapter RS-232 KUP-01
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 4K0.02
€621,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 36K0.2L
€891,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 30K0.1L
€891,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 30K0.1
€603,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 16K0.1
€567,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Telweegschaal CDS 15K0.05
€576,00
Zelfverklarende industrieweegschaal voor zware lasten, telresolutie 300.000 punten, ideaal voor de diverse mogelijkheden van Industrie 4.0 toepassingen
Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
Zelfverklarend, grafisch ondersteund display, ook zonder gebruiksaan wijzing direct begrijpelijk verlopende weegprocedure
- Geen inleertijd = kostenbesparend
- ideaal voor de onervaren gebruiker
- gevisualiseerde procedure voorkomt bedieningsfouten
De 4 stappen worden van links naar rechts uitgevoerd:
[[1]] Lege bak op het weegplateau plaatsen en met druk op de knop (TARE) tarreren
[[2]] Referentieaantal van de telhoeveelheid in de bak leggen (bijv. 5, 10, of 20 stuks)
[[3]] Gekozen referentieaantal met druk op de knop (5, 10 of 20) bevestigen
[[4]] Te tellen hoeveelheid in de bak vullen. Het aantal stuks wordt direct op het display weergegeven
Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
KERN Universal Port (KUP): maakt de aansluiting mogelijk van externe KUP-interfaceadapters, bijv. RS-232, USB, bluetooth, WiFi of ethernet, voor de uitwisseling van gegevens en besturingscommando’s, zonder inbouwwerkzaamheden.
KERN Communication Protocol (KCP): Via het KCP-protocol kan de weegschaal worden uitgelezen en op afstand worden bediend door externe controleapparatuur of computers
Uniforme, vereenvoudigde bedieningsfilosofie
Stofhoes over de afleeseenheid bij de levering inbegrepen
| Toepassingen/Monsters | Industriële toepassingen; Productie; Serieproductie; Orderpicking en inventarisatie; Toepassingen voor telling; |
| Weegbereik [Max] | 60 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,0002 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,0002 kg |
| Linearisatie | ± 0,0006 kg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 200 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 2 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 225×115×60 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 225 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 115 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 60 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 500×400×127 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 500 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 400 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 127 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 500×400 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 500 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 400 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 21 mm |
| Eenheden | kg; g; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Malays); ct; mo; lb; oz; ffa |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Type batterij/accu | Li-Ion |
| Accu optioneel | Accu optioneel - intern |
| Accu oplaadtijd | 8 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 24 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 48 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 sec |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 (optioneel),Ethernet (optionele),Bluetooth BLE (v4.0) (optionele),USB-Device (optionele),KUP,WiFi (optionele) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 22 kg |
| Nettogewicht ca. | 19 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 600×510×230 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 600 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 510 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,5 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 1,5 kg |
| EAN-Nummer | 4045761487925 |
| Goederencode | 84238220 |
Zelfverklarende industrieweegschaal voor zware lasten, telresolutie 300.000 punten, ideaal voor de diverse mogelijkheden van Industrie 4.0 toepassingen
Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
Zelfverklarend, grafisch ondersteund display, ook zonder gebruiksaan wijzing direct begrijpelijk verlopende weegprocedure
- Geen inleertijd = kostenbesparend
- ideaal voor de onervaren gebruiker
- gevisualiseerde procedure voorkomt bedieningsfouten
De 4 stappen worden van links naar rechts uitgevoerd:
[[1]] Lege bak op het weegplateau plaatsen en met druk op de knop (TARE) tarreren
[[2]] Referentieaantal van de telhoeveelheid in de bak leggen (bijv. 5, 10, of 20 stuks)
[[3]] Gekozen referentieaantal met druk op de knop (5, 10 of 20) bevestigen
[[4]] Te tellen hoeveelheid in de bak vullen. Het aantal stuks wordt direct op het display weergegeven
Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
KERN Universal Port (KUP): maakt de aansluiting mogelijk van externe KUP-interfaceadapters, bijv. RS-232, USB, bluetooth, WiFi of ethernet, voor de uitwisseling van gegevens en besturingscommando’s, zonder inbouwwerkzaamheden.
KERN Communication Protocol (KCP): Via het KCP-protocol kan de weegschaal worden uitgelezen en op afstand worden bediend door externe controleapparatuur of computers
Uniforme, vereenvoudigde bedieningsfilosofie
Stofhoes over de afleeseenheid bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





