Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Batterij YKR-08
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu YKR-07-A
€50,00
Bedrijfstijd en oplaadtijd zijn afhankelijk van het aangesloten apparaat
| Omgevingstemperatuur [Min] | 0 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3480 |
| Gevaarlijke goederen | Li-Ion, in bulk verpakt (UN 3480, Verpakkingsinstructie #3) |
| Luchtwaardig | geen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 55×35×17 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 55 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 35 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 17 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Bedrijfstijd en oplaadtijd zijn afhankelijk van het aangesloten apparaat
Série
Downloads
TD_YKR-01_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





