Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder DE-A13
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DE-A12S05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder DE-A11N
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief DE-A10
€128,00
Tip: Dit product bestaat ook als set van 5: DE-A12S05
Dichtheidsbepaling vereenvoudigd!
| Brutogewicht ca. | 0,05 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 225×110×27 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 225 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 110 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 27 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 4 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 4 g |
Tip: Dit product bestaat ook als set van 5: DE-A12S05
Dichtheidsbepaling vereenvoudigd!
Série
Downloads
TD_DE-A12_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





