Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder DE-A13
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DE-A12S05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DE-A12
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder DE-A11N
€40,00
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 480 mm
Passend voor Plateauweegschalen KERN DE en num/1] KERN DS (voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 308×318×75 mm en 450×350×115 mm)
| Brutogewicht ca. | 2,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×510×275 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 510 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 275 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 860 g |
| Verpakkingscomponent karton | 430 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 430 g |
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 480 mm
Passend voor Plateauweegschalen KERN DE en num/1] KERN DS (voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 308×318×75 mm en 450×350×115 mm)
Serie
Downloads
TD_DE-A10_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







