Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-31
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Bluetooth YKV-A02
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN WiFi-module YKV-A01
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder YKV-A03
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel 572-926
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 6K-4L
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 60K-3L
€486,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 60K-3
€414,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 30K-3L
€414,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 30K-3
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 300K-2L
€648,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 10K-4L
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 10K-4
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 100K-3L
€612,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Industrieel plateau met digitale weegtransmitter KGP 100K-3
€477,00
Robuust industrieel plateau met digitale weegtransmitter, ideaal voor de veelzijdige mogelijkheden van Industrie 4.0 toepassingen
Met deze combinatie van plateau (KERN KFP V20 IP65) en digitale weegtransmitter (KERN YKV-01) zijn uw weegprocessen opgewassen tegen de eisen van de Industrie 4.0. Plateau gewoon opstellen, digitale weegtransmitter in het netwerk integreren en beginnen met wegen
Voor een snelle overdracht van de weeggegevens naar aangesloten netwerken, computers enz.
USB en RS-232 gegevensinterface als standaard, Stroomtoevoer via de USB-interface
Overdrachtsformaten vrij configureerbaar
Digitale weegzender met standaard weegzender ethernet-gegevensinterface op aanvraag
Functies: wegen, tarreren
Interne resolutie 16 mln pixels
Meetfrequentie 10 Hz
Comfortabel configureren met behulp van de inbegrepen software
KERN YKV-01: Robuuste behuizing van gegoten kunststof
KERN YKV-01: Geschikt voor montage aan wand en DIN-rail (optioneel)
bij de levering inbegrepen:
- Industrieel plateau KERN KFP
- Digitale weegzender KERN YKV-01
- DIN-rail montage voor KERN YKV
- Configuratiesoftware voor afstelling en beheer van de KERN KGP 6K-4, voor weergave op groot formaat van de vastgestelde waarden op de pc en voor overdracht van deze gegevens naar andere apps en programma's. Hiertoe kan het analyseresultaat worden omgezet naar elk gewenst formaat voor de communicatie met verschillende gebruikersprogramma's zoals SAP, Oracle enz
Compatibel met de KERN EasyTouch software voor eenvoudige registratie en evaluatie van uw weeggegevens.
| Weegbereik [Max] | 6 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,0002 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,0002 kg |
| Linearisatie | ± 0,0008 kg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 200 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 2 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 230×230×106 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 230 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 230 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 106 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 230×230 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 230 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 230 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 52 mm |
| Eenheden | kg; g; t |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,5 min,15 min |
| Batterij | geen batterij |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | USB incl. plug-in voedingseenheid (scheidbaar) |
| Interfaces | RS-232 standaard,USB,Ethernet (optionele, factory),WiFi (optionele, factory),Bluetooth (v4.0) (optionele, factory) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 0 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 7 kg |
| Nettogewicht ca. | 6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 415×700×240 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 415 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 700 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,6 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 800 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 800 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| EAN-Nummer | 4045761218062 |
| Goederencode | 84238129 |
Robuust industrieel plateau met digitale weegtransmitter, ideaal voor de veelzijdige mogelijkheden van Industrie 4.0 toepassingen
Met deze combinatie van plateau (KERN KFP V20 IP65) en digitale weegtransmitter (KERN YKV-01) zijn uw weegprocessen opgewassen tegen de eisen van de Industrie 4.0. Plateau gewoon opstellen, digitale weegtransmitter in het netwerk integreren en beginnen met wegen
Voor een snelle overdracht van de weeggegevens naar aangesloten netwerken, computers enz.
USB en RS-232 gegevensinterface als standaard, Stroomtoevoer via de USB-interface
Overdrachtsformaten vrij configureerbaar
Digitale weegzender met standaard weegzender ethernet-gegevensinterface op aanvraag
Functies: wegen, tarreren
Interne resolutie 16 mln pixels
Meetfrequentie 10 Hz
Comfortabel configureren met behulp van de inbegrepen software
KERN YKV-01: Robuuste behuizing van gegoten kunststof
KERN YKV-01: Geschikt voor montage aan wand en DIN-rail (optioneel)
bij de levering inbegrepen:
- Industrieel plateau KERN KFP
- Digitale weegzender KERN YKV-01
- DIN-rail montage voor KERN YKV
- Configuratiesoftware voor afstelling en beheer van de KERN KGP 6K-4, voor weergave op groot formaat van de vastgestelde waarden op de pc en voor overdracht van deze gegevens naar andere apps en programma's. Hiertoe kan het analyseresultaat worden omgezet naar elk gewenst formaat voor de communicatie met verschillende gebruikersprogramma's zoals SAP, Oracle enz
Compatibel met de KERN EasyTouch software voor eenvoudige registratie en evaluatie van uw weeggegevens.
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.













