Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Bluetooth YKV-A02
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN WiFi-module YKV-A01
€98,00
DIN-rail montage voor KERN YKV
| Linearisatie | ± |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 125×50×8 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 125 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 50 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 8 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 20 g |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 10 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
DIN-rail montage voor KERN YKV
Série
Downloads
TD_YKV-A03_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





