Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X467
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X468
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P2
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4PG
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CK 10-Y1, Nominale belasting 10 kg
€20,70
Platte miniatuur weegcel van gelegeerd staal
Uiterst nauwkeurig (gecombineerde fout 0,05% F.S.)
Zeer laag ontwerp
Conform en RoHS
Volledige-brugschakeling(junction box nodig voor het verbinden van meerdere meetcellen)
Geschikt voor bijv. de bouw van personen-, keuken-, postweegschalen of andere weegschalen met een lage opbouwhoogte
Toepassingen: Onderzoek en ontwikkeling en Laboratoriumtechnologie | Procestechnologie en testtechnologie | Robotica en automatisering | Verpakkingsindustrie
| Weegbereik [Max] | 30 kg |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (drukkracht) | 963-261V |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 50 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 90×90×20 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 90 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 90 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 20 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Weegcel OIML klasse | C1 |
Platte miniatuur weegcel van gelegeerd staal
Uiterst nauwkeurig (gecombineerde fout 0,05% F.S.)
Zeer laag ontwerp
Conform en RoHS
Volledige-brugschakeling(junction box nodig voor het verbinden van meerdere meetcellen)
Geschikt voor bijv. de bouw van personen-, keuken-, postweegschalen of andere weegschalen met een lage opbouwhoogte
Toepassingen: Onderzoek en ontwikkeling en Laboratoriumtechnologie | Procestechnologie en testtechnologie | Robotica en automatisering | Verpakkingsindustrie
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






