Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief voor EOB-A02B
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder EOC-A04
€33,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04BS05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes EOB-A04B
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-16
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorrijdweegschaal NIB 600K-2
€817,00
Compacte en robuuste portaalweegschaal - uiterst mobiel dankzij greep, wielen en lichte constructie
Portaalweegschalen voor het nauwkeurig wegen van producten tijdens een productieproces, zonder dat er omgeladen moet worden. Zo kan het weegproces perfect in de workflow worden geïntegreerd en ontstaat er geen noemenswaardig tijdverlies. Ideaal voor het snel wegen van bijv gaaswagen, waswagen, etagewagen, containerwagen, magazijnwagen, transportkar, transportkoffer, palletwagen, rolhouder, vuilnisbakken etc.
Geringe hoogte van het platform alsmede geïntegreerde oprijplaat aan beide zijden vergemakkelijken het oprijden. Hierdoor is inbouw van een putframe niet nodig – dat bespaart geld
*Weegbrug: staal, met poedercoating, 4 aluminium weegcellen met siliconen coating, stof- en spatwaterdicht conform IP67
Standaard luchtbelwaterpas voor het exact nivelleren van de weegschaal
Weegschaal kan met wielen e grepenmakkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Wandhouder voor de wandmontage van de afleeseenheid standaard, alleen voor modellen zonder statief
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Wist u dat al? Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport. KERN – altijd één stap vooruit
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,3 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | staal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 1000×1000×80 mm |
| Materiaal weegoppervlak | staal, gelakt |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1000×1000×40 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 800×800 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; lb |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min,5 min,30 min,15 min |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 60 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 65 kg |
| Nettogewicht ca. | 40 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1135×1060×200 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1135 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1060 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 22 kg |
| Verpakkingscomponent hout | 22 kg |
Compacte en robuuste portaalweegschaal - uiterst mobiel dankzij greep, wielen en lichte constructie
Portaalweegschalen voor het nauwkeurig wegen van producten tijdens een productieproces, zonder dat er omgeladen moet worden. Zo kan het weegproces perfect in de workflow worden geïntegreerd en ontstaat er geen noemenswaardig tijdverlies. Ideaal voor het snel wegen van bijv gaaswagen, waswagen, etagewagen, containerwagen, magazijnwagen, transportkar, transportkoffer, palletwagen, rolhouder, vuilnisbakken etc.
Geringe hoogte van het platform alsmede geïntegreerde oprijplaat aan beide zijden vergemakkelijken het oprijden. Hierdoor is inbouw van een putframe niet nodig – dat bespaart geld
*Weegbrug: staal, met poedercoating, 4 aluminium weegcellen met siliconen coating, stof- en spatwaterdicht conform IP67
Standaard luchtbelwaterpas voor het exact nivelleren van de weegschaal
Weegschaal kan met wielen e grepenmakkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
Wandhouder voor de wandmontage van de afleeseenheid standaard, alleen voor modellen zonder statief
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Wist u dat al? Onze vloerweegschalen worden in een robuuste houten kist geleverd. Daardoor is de hoogwaardige weegtechniek beschermd tegen omgevingsinvloeden en belastingen tijden het transport. KERN – altijd één stap vooruit
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.











