Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopcamera met LCD-scherm ODC 231
€441,00
De moderne doorlichtmicroscoop als leermiddel in uw klaslokaal.
Digitale set met LCD-scherm voor het bekijken van monsters, dubbele USB-voeding voor microscoop en scherm, software voor metingen en een USB-interface en micro SD-kaartsleuf voor het vastleggen van opnamen
De microscopen uit de KERN OBT-serie zijn hoogwaardige schoolmicroscopen die opvallen door de overzichtelijke bedieningselementen, hun robuustheid en het moderne design.
Dankzij de traploos dimbare 1W-LED is een optimale verlichting van de preparaten en een lange levensduur gegarandeerd. Bovendien is mobiel gebruik dankzij optioneel batterijgebruik geen probleem
Dit model beschikt over een in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare 1,25-Abbe-condensor met diafragmaopening, die voor een optimale lichtbundeling zorgt
In dit model wordt het object nauwkeurig gefocust met een grove en een fijne instelling aan beide zijden
Met een mechanische kruistafel kunt u snel werken en het preparaat verschuiven
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
| Toepassingsgebied | Basisschool en middelbare school, Opleiding, hobby-object; |
| Toepassingen/Monsters | Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten); |
| Type display | LCD |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | UK |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | USB 2.0,MicroSD card slot |
| Brutogewicht ca. | 3,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 275×205×540 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 275 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 205 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 540 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 777 g |
| Verpakkingscomponent karton | 388,5 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 388,5 g |
| Optisch systeem | Eindige |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Objectiefkwaliteit | achromatisch |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 40× / 100× |
| Objectieven vergroting | 4x / 10x / 40x / 100x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 1 W |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Camera resolutie | 2 MP |
| Camera sensortype | CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/2,8" |
| EAN-Nummer | 4045761484894 |
| Goederencode | 90118000 |
De moderne doorlichtmicroscoop als leermiddel in uw klaslokaal.
Digitale set met LCD-scherm voor het bekijken van monsters, dubbele USB-voeding voor microscoop en scherm, software voor metingen en een USB-interface en micro SD-kaartsleuf voor het vastleggen van opnamen
De microscopen uit de KERN OBT-serie zijn hoogwaardige schoolmicroscopen die opvallen door de overzichtelijke bedieningselementen, hun robuustheid en het moderne design.
Dankzij de traploos dimbare 1W-LED is een optimale verlichting van de preparaten en een lange levensduur gegarandeerd. Bovendien is mobiel gebruik dankzij optioneel batterijgebruik geen probleem
Dit model beschikt over een in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare 1,25-Abbe-condensor met diafragmaopening, die voor een optimale lichtbundeling zorgt
In dit model wordt het object nauwkeurig gefocust met een grove en een fijne instelling aan beide zijden
Met een mechanische kruistafel kunt u snel werken en het preparaat verschuiven
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










