VSK 3000 vacuümmeterkop, certificatie: (NRTL): C/US
| Gamma | Sensors |
| Nauwkeurigheid | 1 mbar |
| IP-bescherming | IP 54 |
| Principe | Kermisch membraan (alumina), capacitief, gasonafhankelijke, absolute druk |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 0,18 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G IIC T3 X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | VACUU·BUS |
| Netfrequentie 1 | DC |
| Materialen in contact met medium | Aluminakeramiek, PPS, fluorelastomeer |
| Bovengrens meetlimiet | 1.080 mbar/hPa |
| Ondergrens meetlimiet | 0,1 mbar/hPa |
| Vacuümverbinding | Kleinflens KF DN 16, PTFE buisaanlsuiting 10/8 mm, slanguitgang DN 6/10 mm |
| Temperatuurcoëfficiënt | < 0,07 mbar/hPa/0,05 torr /K |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Materiaal behuizing | Robuuste, chemisch bestendige kunststof behuizing |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Interface | VACUU-BUS |
| Gewicht | 0,18 kg |
VSK 3000 vacuümmeterkop, certificatie: (NRTL): C/US
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





