Met dit chemische vacuümsysteem kan je tegelijkertijd twee processen uitvoeren met slechts een pomp
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers, vacuümconcentrators en vacuümdroogovens
Elke vacuümaansluiting is uitgerust met een handmatig vacuümregelventiel om de doorvloeiing te reguleren
De MD 4C NT pomp heeft een pompsnelheid die meer dan voldoende is om gelijktijdig twee uitdagende processen uit te voeren
De afscheider bij de inlaat (AK) is gemaakt van glas met een beschermende coating en houdt de deeltjes en vloeistofdruppels tegen
De condenser bij de uitlaat (EK) is bijzonder efficiënt en compact
Hij vangt bijna 100% van de oplosmiddelen op, recyclet ze en beschermt zo zijn omgeving
| Ultiem vacuüm | 1,5 mbar |
| Pompsnelheid | 3,4 m3/u |
| Aantal pompkoppen | 4 |
| Aantal trappen | 3 |
| Inlaatverbinding | 2 x Slanguitgang DN 8-10 mm |
| Uitlaatverbinding | Slanguitgang DN 8-10 mm |
| IP-bescherming | IP 40 |
| Afmetingen in mm (L x B x H) | 326 x 248 x 402 mm |
| Omgevingstemperatuur (in werking) | 10 - 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag) | -10 - 60 °C |
| Max. absolute tegendruk | 1,1 mbar |
| Koelwaterverbinding | 2 x Slanguitgang DN 6-8 mm |
| Vermogen motor | 0,25 kW |
| Snelheid motor op 50/60 Hz | 1.500/1.800 min-1 |
| Geluidsniveau op 50 Hz | 17,6 dBA |
| ATEX-conformiteit | II 3/- G Ex h IIC T3 Gc X Enkel Interne Atm. |
| NRTL-certificatie | Ja |
| Netspanningsbereik 1 | 230 V |
| Netfrequentie 1 | 50 - 60 Hz |
| Materialen in contact met medium | PTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstof), ETFE/ECTFE (gedeeltelijk versterkt met koolstofvezel), FFKM |
| Max. temp. medium bij continue werking | 40 °C |
| Max. temp. medium bij korte duur | 80 °C |
| Lengte netkabel | 2 m |
| Gewicht | 17,6 kg |
Met dit chemische vacuümsysteem kan je tegelijkertijd twee processen uitvoeren met slechts een pomp
Onder de veelvoorkomende toepassingen vallen rotatieverdampers, vacuümconcentrators en vacuümdroogovens
Elke vacuümaansluiting is uitgerust met een handmatig vacuümregelventiel om de doorvloeiing te reguleren
De MD 4C NT pomp heeft een pompsnelheid die meer dan voldoende is om gelijktijdig twee uitdagende processen uit te voeren
De afscheider bij de inlaat (AK) is gemaakt van glas met een beschermende coating en houdt de deeltjes en vloeistofdruppels tegen
De condenser bij de uitlaat (EK) is bijzonder efficiënt en compact
Hij vangt bijna 100% van de oplosmiddelen op, recyclet ze en beschermt zo zijn omgeving
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








