Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT3-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X467
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y2
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X468
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-01
€238,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-02
€288,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P2
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y4
€350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4PG
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 500-3P2, Nominale belasting 500 kg
€72,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 400-3P2, Nominale belasting 400 kg
€72,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 200-3P2, Nominale belasting 200 kg
€72,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 150-3P2, Nominale belasting 150 kg
€72,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 100-3P2, Nominale belasting 100 kg
€72,90
Single-point-weegcel van aluminum
Conform en RoHS
Geschikt voor prijsberekenende weegschalen, tafelweegschalen enz.
Maximale plateau-afmetingen 400×400 mm
Toepassingen: Industrie en productie | Verpakkingsindustrie | Levensmiddelen en farmaceutica | Machinebouw en installaties | Laboratorium, onderzoek en ontwikkeling
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (drukkracht) | 963-263V |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -35 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 65 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,65 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,60 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 160×105×110 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 160 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 105 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 54 g |
| Verpakkingscomponent karton | 54 g |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
Single-point-weegcel van aluminum
Conform en RoHS
Geschikt voor prijsberekenende weegschalen, tafelweegschalen enz.
Maximale plateau-afmetingen 400×400 mm
Toepassingen: Industrie en productie | Verpakkingsindustrie | Levensmiddelen en farmaceutica | Machinebouw en installaties | Laboratorium, onderzoek en ontwikkeling
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





