Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT3-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X467
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y2
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ X468
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-01
€238,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y1
€175,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Digitale weegtransmitter YKV-02
€288,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P2
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Analoge weegtransmitter CE WT1-Y4
€350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Junctionbox CJ P4PG
€98,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 8-3P1, Nominale belasting 8 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 6-3P1, Nominale belasting 6 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 5-3P1, Nominale belasting 5 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 50-3P1, Nominale belasting 50 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 35-3P1, Nominale belasting 35 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 3-3P1, Nominale belasting 3 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 30-3P1, Nominale belasting 30 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 20-3P1, Nominale belasting 20 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 15-3P1, Nominale belasting 15 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 10-3P1, Nominale belasting 10 kg
€51,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 50-2-3P1, Nominale belasting 50 kg, kabellengte ca. 2 m
€62,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 35-3-3P1, Nominale belasting 35 kg, kabellengte ca. 3 m
€66,30
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 3-2-3P1, Nominale belasting 3 kg, kabellengte ca. 2 m
€62,90
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 15-3-3P1, Nominale belasting 15 kg, kabellengte ca. 3 m
€66,30
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Weegcel CP 10-3-3P1, Nominale belasting 10 kg, kabellengte ca. 3 m
€66,30
Single-point-weegcel van geëloxeerd aluminum
Conform met CE en RoHS
Geschikt voor prijsberekenende weegschalen, tafelweegschalen, plateauweegschalen enz.
Maximale plateau-afmetingen 250×350 mm
Toepassingen: Industrie en productie | Verpakkingsindustrie | Levensmiddelen en farmaceutica | Machinebouw en installaties | Laboratorium, onderzoek en ontwikkeling
| Weegbereik [Max] | 40 kg |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie (drukkracht) | 963-261V |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -35 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 65 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,25 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,20 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 165×100×45 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 165 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 42 g |
| Verpakkingscomponent karton | 42 g |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
Single-point-weegcel van geëloxeerd aluminum
Conform met CE en RoHS
Geschikt voor prijsberekenende weegschalen, tafelweegschalen, plateauweegschalen enz.
Maximale plateau-afmetingen 250×350 mm
Toepassingen: Industrie en productie | Verpakkingsindustrie | Levensmiddelen en farmaceutica | Machinebouw en installaties | Laboratorium, onderzoek en ontwikkeling
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





