Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Printset 285-890
€99,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerbalans 285-898
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Haak 285-896
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Indicatieschuif 285-897
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerweegschaal 285-502
€288,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerweegschaal 285-352
€243,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerweegschaal 285-202
€238,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerweegschaal 285-102
€243,00
Nauwkeurige, mechanische veerbalansen in robuuste aluminium behuizing met g/kg afleesinrichting
Schaalverdeling van aluminium: robuust, met lange levensduur, handig
Schaalverdeling in gram/kilogram: Weergave meetresultaat in gram/kilogram in plaats van in N
Dubbele schaal: Voor het snel of nauwkeurig bepalen van het meetresultaat
Perskrachtmeting: mogelijk met een optionele druksets, zie toebehoren
Sleepwijzer en greep: standaard
Houdbeugel: dankzij de draaibare houdbeugel kan de schaalverdeling altijd optimaal aan de blikrichting worden aangepast
Zeer nauwkeurig: Geveerde lagers zonder speling met geïntegreerde tarraschroef voor uiterst nauwkeurigeafstelling
Krachtige roestvrijstalen veer
Hoogwaardig verwerkt: Slijtvaste, in kleur geanodiseerde precisieschaalverdeling met hoge resolutie voor zeer nauwkeurig aflezen van het meetresultaat
Toepassingen: Onderwijs (school en universiteit) | Ambacht en industrie | Kwaliteitscontrole en goederenontvangst | Landbouw | Vrije tijd en open lucht
| Weegbereik [Max] | 5000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 50 g |
| Artikelnummer voor fabriekskalibratie | 961-100 |
| Materiaal behuizing | aluminium |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 370×32×32 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 370×32×32 mm |
| Behuizing diameter (Ø) | 32 mm |
| Lastopname (trekkracht) | Haak |
| Brutogewicht ca. | 0,45 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 395×40×40 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 395 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 40 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 40 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 80 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,3% |
Nauwkeurige, mechanische veerbalansen in robuuste aluminium behuizing met g/kg afleesinrichting
Schaalverdeling van aluminium: robuust, met lange levensduur, handig
Schaalverdeling in gram/kilogram: Weergave meetresultaat in gram/kilogram in plaats van in N
Dubbele schaal: Voor het snel of nauwkeurig bepalen van het meetresultaat
Perskrachtmeting: mogelijk met een optionele druksets, zie toebehoren
Sleepwijzer en greep: standaard
Houdbeugel: dankzij de draaibare houdbeugel kan de schaalverdeling altijd optimaal aan de blikrichting worden aangepast
Zeer nauwkeurig: Geveerde lagers zonder speling met geïntegreerde tarraschroef voor uiterst nauwkeurigeafstelling
Krachtige roestvrijstalen veer
Hoogwaardig verwerkt: Slijtvaste, in kleur geanodiseerde precisieschaalverdeling met hoge resolutie voor zeer nauwkeurig aflezen van het meetresultaat
Toepassingen: Onderwijs (school en universiteit) | Ambacht en industrie | Kwaliteitscontrole en goederenontvangst | Landbouw | Vrije tijd en open lucht
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





