Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Behandel 285-881
€24,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerbalans 285-898
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Indicatieschuif 285-897
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Haak 285-896
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Aanpassingsset 285-893
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Lastklem 285-892
€135,00
Drukset voor veerbalans 285
Materiaal: aluminium
| Artikelnummer voor fabriekskalibratie | 961-100 |
| Materiaal behuizing | staal |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 360×27×27 mm |
| Brutogewicht ca. | 0,15 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,15 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 360×27×27 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 360 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 27 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 27 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 33 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 33 g |
Drukset voor veerbalans 285
Materiaal: aluminium
Serie
Downloads
TD_285-890_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






