Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKK-01
€49,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FL 2K
€738,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter 822-903
€39,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 10K
€1.224,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Compacte krachtmeter FC 50
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 50K
€1.440,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Interfacekabel FH-A04
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 4-500
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 1K
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Compacte krachtmeter FC 500
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-500
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-200
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-50
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 2K
€900,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Compacte krachtmeter FC 10
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Compacte krachtmeter FC 1K
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 4-100
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 4-200
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FL 20K
€891,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FL 5K
€801,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FL 10K
€891,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 20K
€1.233,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-20
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 4-50
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Compacte krachtmeter FC 100
€373,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 4-20
€1.062,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FH 5K
€1.143,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Digitale krachtmeter FS 2-100
€963,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Testinstallatie TVS 50KN80-LD
€9.341,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Testinstallatie TVS 5000N240-LD
€5.516,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Testinstallatie TVS 20KN100-LD
€6.876,50
Praktische set voor kracht-weg-metingen in laboratorium en industrie
Vijf in één - gemotoriseerde premium-testinstallatie, lengtemeetsystem LD, interfacekabel, software voor gegevensoverdracht AFH LD, interfaceconverter AFH 12 en montage
Met lineaire potentiometer voor lengtemeting voor het maken van kracht-verplaatsingsdiagrammen op de PC, maximaal meetbereik 210 mm, afleesbaarheid 0,01 mm, meetnauwkeurigheid 0,5% van [Max], USB-A kabel 1,5 m, hoge data-acquisitiesnelheid
Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/druktests
Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:- voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting- voor controles bij minimale snelheid en volle belasting- voor hogere positioneernauwkeurigheid. Nauwkeurig starten en stoppen, zonder naloop, ook bij hoge snelheden- uiterst nauwkeurige instelmogelijkheid van de verplaatsingssnelheid met weergave in het display
Maximale verplaatsingsweg beveiligd door elektrische eindschakelaar
Groot werkbereik dankzij standaard lengte van de geleidingsstijlen, voor een groot aantal bevestigingsmogelijkheden
Bijzonder flexibele montagemogelijkheden van uiteenlopende krachtmeters, zoals SAUTER FC, FH, FK, FL
Directe montage van de externe meetcel vanaf 1000 N meetbereik op de dwarstraverse
Houder voor krachtmeters uit de serie SAUTER FH met externe meetcel (zie accessoires)
Toepassingen: Industrie (kunststof, automobiel, medisch, metaal) | Laboratorium | Seriekwaliteitscontrole | Onderwijs (school en universiteit) | Verpakkingsindustrie
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 400×250×1550 mm |
| Type display | LED |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 230 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Brutogewicht ca. | 105 kg |
| Nettogewicht ca. | 65 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 520×345×1610 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 520 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 345 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 1610 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 38 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 300 g |
| Verpakkingscomponent hout | 14 kg |
| Verpakkingscomponent metaal | 2 kg |
| Verpakkingscomponent schuim | 1,8 kg |
| Geproduceerde kracht [Max] | 10 kN |
| Type aandrijving | Stappenmotor |
| Bewegingssnelheid [Min] | 1 mm/min |
| Bewegingssnelheid [Max] | 200 mm/min |
| Geleidingszuil(en) lengte | 113,5 cm |
Praktische set voor kracht-weg-metingen in laboratorium en industrie
Vijf in één - gemotoriseerde premium-testinstallatie, lengtemeetsystem LD, interfacekabel, software voor gegevensoverdracht AFH LD, interfaceconverter AFH 12 en montage
Met lineaire potentiometer voor lengtemeting voor het maken van kracht-verplaatsingsdiagrammen op de PC, maximaal meetbereik 210 mm, afleesbaarheid 0,01 mm, meetnauwkeurigheid 0,5% van [Max], USB-A kabel 1,5 m, hoge data-acquisitiesnelheid
Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/druktests
Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:- voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting- voor controles bij minimale snelheid en volle belasting- voor hogere positioneernauwkeurigheid. Nauwkeurig starten en stoppen, zonder naloop, ook bij hoge snelheden- uiterst nauwkeurige instelmogelijkheid van de verplaatsingssnelheid met weergave in het display
Maximale verplaatsingsweg beveiligd door elektrische eindschakelaar
Groot werkbereik dankzij standaard lengte van de geleidingsstijlen, voor een groot aantal bevestigingsmogelijkheden
Bijzonder flexibele montagemogelijkheden van uiteenlopende krachtmeters, zoals SAUTER FC, FH, FK, FL
Directe montage van de externe meetcel vanaf 1000 N meetbereik op de dwarstraverse
Houder voor krachtmeters uit de serie SAUTER FH met externe meetcel (zie accessoires)
Toepassingen: Industrie (kunststof, automobiel, medisch, metaal) | Laboratorium | Seriekwaliteitscontrole | Onderwijs (school en universiteit) | Verpakkingsindustrie
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







