Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kalibratie-objecthouder met micrometer ODC-A2404
€45,00
De digitale USB-microscoop voor snelle controlesof als hobby-object
De USB-handmicroscoop is ontwikkeld voor snelle en eenvoudige onderzoeken vooraf. Perfect voor munten, planten, insecten en huidmonsters, voor alle hobby-wetenschappers, kinderen en scholieren.
Door de eenvoudige instelling van de vergroting kunnen met de USB-microscoop alle gangbare monsters worden vergroot. De focus kan ingesteld worden op een vergroting van 10× en 200×
De acht in ringvorm aangebrachte LED’s zorgen voor een krachtige en effectieve verlichting van uw monster. De verlichting wordt via een instelwiel aan de kabel ingesteld
Bij de levering inbegrepen vindt u naast de camera een vereenvoudigde versie van onze KERN software Microscope VIS in meerdere talen KERN OXM 901
Kabellengte: 1400 mm
| Interfaces | USB 2.0 |
| Brutogewicht ca. | 1,00 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,90 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 160×158×85 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 160 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 158 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 85 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 146 g |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent karton | 131,984 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 438 mg |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 13,432 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Objectieven vergroting | 10x / 200x |
| Camera resoluti | 2 MP |
| Camera sensortype | CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/3,2" |
De digitale USB-microscoop voor snelle controlesof als hobby-object
De USB-handmicroscoop is ontwikkeld voor snelle en eenvoudige onderzoeken vooraf. Perfect voor munten, planten, insecten en huidmonsters, voor alle hobby-wetenschappers, kinderen en scholieren.
Door de eenvoudige instelling van de vergroting kunnen met de USB-microscoop alle gangbare monsters worden vergroot. De focus kan ingesteld worden op een vergroting van 10× en 200×
De acht in ringvorm aangebrachte LED’s zorgen voor een krachtige en effectieve verlichting van uw monster. De verlichting wordt via een instelwiel aan de kabel ingesteld
Bij de levering inbegrepen vindt u naast de camera een vereenvoudigde versie van onze KERN software Microscope VIS in meerdere talen KERN OXM 901
Kabellengte: 1400 mm
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







