Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes FCF-A01S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu FCB-A01
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-03N
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes FCF-A01
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCE 6K2N
€121,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCE 30K10N
€121,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCE 15K5N
€121,50
Instapmodel tafelweegschaal - mobiel, handzaam, licht
Eenvoudige en comfortabele 2-toetsbediening
Zeer snelle aflezing:stabiele weegwaarden binnen ca. 3 s
Geschikt als compacte brief- en pakketweegschaal, met name in nauwe ruimtes
Geschikt als sorteer-, order- of eenvoudige controleweegschaal in productie of verzending
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
| Weegbereik [Max] | 3000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g |
| Reproduceerbaarheid | 2 g |
| Linearisatie | ± 3 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-127 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 270×323×110 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 270 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 323 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 110 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 252×228×25 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 252 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 228 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 25 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 253×228 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 253 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 228 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | g |
| Accu optioneel | Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 20 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min |
| Batterij | 9 V Block |
| Batterij oplaadtijd | 12 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 3,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 335×400×185 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 335 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 400 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 185 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 668 g |
| Verpakkingscomponent karton | 1167 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 22 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 384 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 74 g |
Instapmodel tafelweegschaal - mobiel, handzaam, licht
Eenvoudige en comfortabele 2-toetsbediening
Zeer snelle aflezing:stabiele weegwaarden binnen ca. 3 s
Geschikt als compacte brief- en pakketweegschaal, met name in nauwe ruimtes
Geschikt als sorteer-, order- of eenvoudige controleweegschaal in productie of verzending
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








