Accuvoeding intern (EU) voor KERN FCB en KERN 440
Past voor tafelweegschaal KERN FCB (bedrijfsduur ca. 80 h zonder achtergrondverlichting, laadtijd ca. 10 h) en precisieweegschaal KERN 440 (bedrijfsduur ca. 80 h zonder achtergrondverlichting, laadtijd ca. 10 h)
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 10 h |
| Brutogewicht ca. | 0,25 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3496 |
| Gevaarlijke goederen | Ni-MH (UN 3496, Verpakkingsinstructie #0, Not Restricted as per Special Provision A199) |
| Luchtwaardig | geen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 92×70×68 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 92 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 70 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 68 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 148 g |
| Verpakkingscomponent karton | 74 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 74 g |
Accuvoeding intern (EU) voor KERN FCB en KERN 440
Past voor tafelweegschaal KERN FCB (bedrijfsduur ca. 80 h zonder achtergrondverlichting, laadtijd ca. 10 h) en precisieweegschaal KERN 440 (bedrijfsduur ca. 80 h zonder achtergrondverlichting, laadtijd ca. 10 h)
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





