Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter AFH 13
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A21
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel CFS-A01
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A21S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-48
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCD 6K-3
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCD 3K-3
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tafelweegschaal FCD 10K-3
€193,50
Tafelweegschaal met geïntegreerde accu voor maximale mobiliteit en met praktische printeraansluiting
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Optellenvan gewichtswaarden
Standaard gegevensinterface RS-232 voor de aansluiting van een printer
| Weegbereik [Max] | 30000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g |
| Reproduceerbaarheid | 10 g |
| Linearisatie | ± 30 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 5 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 50 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 340×320×110 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 300×230×12,5 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 230×300 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg; g; lb; PCS; %; lb:oz |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 30 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 50 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 0 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 4,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,2 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3481 |
| Gevaarlijke goederen | Li-ion, verpakt met apparaat (UN 3481, verpakkingsinstructie #7, Lithium ion batteries in compliance with Section II of PI 967) |
| Luchtwaardig | geen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 415×375×185 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 415 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 375 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 185 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 790 g |
| Verpakkingscomponent papier | 1210 g |
| Verpakkingscomponent karton | 1167 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 22 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 384 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 74 g |
Tafelweegschaal met geïntegreerde accu voor maximale mobiliteit en met praktische printeraansluiting
Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie en laag eigen gewicht geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen (productie, magazijn, verzending enz.)
Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Optellenvan gewichtswaarden
Standaard gegevensinterface RS-232 voor de aansluiting van een printer
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








