Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-04
€760,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PBS-A01
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel 770-926
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-08, Klasse F1, 200 g
€44,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PBS-A01S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface ACS-A01
€115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 315-109-205, Klasse E2,F1, 20 g & 500 g
€274,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling PBS-A04
€1.950,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-05
€980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegtafel YPS-03
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 8000-1M
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 6000-2M
€2.025,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 4000-2M
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 2000-2M
€1.620,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 1000-3
€1.980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 8200-1M
€1.485,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 620-3M
€1.674,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 6200-2M
€1.800,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PBJ 4200-2M
€1.494,00
Multifunctionele laboratoriumweegschaal met Single-Cell-weegsysteem, optioneel met ijking
Interne automatische justering bij temperatuurwijzigingen of tijdgestuurd aan de hand van vastgelegde intervallen. Waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsafhankelijk
Metalen behuizing: robuust en stabiel
Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Optellenvan gewichtswaarden
ID-nummer van de weegschaal: 4-delig, vrij programmeerbaar, wordt in het justeer protocol afgedrukt
Automatische verzending van gegevens naar de pc/printer na elke stilstand van de weegschaa
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
| Toepassingsgebied | Laboratoriumtoepassingen; Farmaceutische toepassingen; kwaliteitscontrole; Tijdregistratie; |
| Weegbereik [Max] | 620 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| IJkeenheid [e] | 0,01 g |
| Nauwkeurigheidsklasse | I |
| Minimumgewicht [Min] | 0,1 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Linearisatie | ± 0,002 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 1 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 10 mg |
| Weegsysteem | Single-Cell |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking) | 965-201 |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-103 |
| Materiaal behuizing | gegoten aluminium |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 191×317×79 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 191 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 317 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 79 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 202×317×166 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (breed) | 202 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (diep) | 317 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (hoogte) | 166 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 113×110×5 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 113 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 110 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 5 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 113×110 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 113 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 110 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 14 mm |
| Eenheden | kg; g; mg; t; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Malays); ct; lb; oz; tl (Cn); m; PCS; %; D; mom; B |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,CH |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - optioneel | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard - 2x |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 30 °C |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 585×370×260 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 585 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 370 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,9 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 165 g |
| Verpakkingscomponent karton | 1517 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 30 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 100 g |
| Kabellengte | 1,5 m |
| EAN-Nummer | 4045761492769 |
| Goederencode | 90160010 |
Multifunctionele laboratoriumweegschaal met Single-Cell-weegsysteem, optioneel met ijking
Interne automatische justering bij temperatuurwijzigingen of tijdgestuurd aan de hand van vastgelegde intervallen. Waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsafhankelijk
Metalen behuizing: robuust en stabiel
Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Optellenvan gewichtswaarden
ID-nummer van de weegschaal: 4-delig, vrij programmeerbaar, wordt in het justeer protocol afgedrukt
Automatische verzending van gegevens naar de pc/printer na elke stilstand van de weegschaa
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen
een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







