Toegevoegd aan je winkelmand!

Mobiele stoelweegschaal in ergonomisch verbeterde uitvoering voor veilig en comfortabel wegen
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,1 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Materiaal behuizing | staal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 625×990×985 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 500×360×370 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 390×360 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Eenheden | kg |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | off,3, 5, 15, 30 min |
| Batterij | 6×1.5 V AA |
| Batterij oplaadtijd | 40 h |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 36 kg |
| Nettogewicht ca. | 22 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1070×690×1080 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1070 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 690 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 1080 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 13 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 13 kg |
| Verpakkingscomponent kunststof | 6,5 kg |
Mobiele stoelweegschaal in ergonomisch verbeterde uitvoering voor veilig en comfortabel wegen
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










