Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5504
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6301
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Netadapterset YKA-02
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gesoldeerde beschermlensOZB-A5614
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5611
€170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5513
€140,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5616
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5613
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5514
€140,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5615
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6302
€860,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5505
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6303
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5512
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5506
€120,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5612
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 933
€2.178,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 932UK
€1.872,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 932
€1.872,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 923UK
€1.755,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 923
€1.755,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 922UK
€1.449,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 913UK
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 913
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 912UK
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 912
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 903UK
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 903
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 902UK
€1.404,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 902
€1.404,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 953UK
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 953
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 952UK
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 952
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 933UK
€2.178,00
Voorgedefinieerde stereomicroscoopset met eenvoudige telescooparm en 4,5W LED-ringverlichting voor meer flexibiliteit op uw werkplek
Voorgedefinieerde set, bestaande uit een stereomicroscoopkop (OZM 546), een universele standaard (OZB-A1203), een houder (OZB-A5301), een ringverlichting (OBB-A6102) en een stofkap uit ons assortiment
Eenvoudig - praktisch - voordelig
Daardoor is tijdrovend configureren niet nodig en hoeft u geen keuze te maken uit verschillende componenten. U ontvangt een voordelige en zeer flexibele oplossing voor uw microscoopwerkplek
De OZM-9-serie van KERN bevat uitstekende stereo-zoom-microscopen met bovengemiddelde optische eigenschappen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED (ring) waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de grote werkafstand, een extra groot gezichtsveld en een briljante resolutie, levert de KERN kleurechte beelden met dieptescherpte
Het zoom-objectief zorgt voor een traploze vergroting van 0,7 x-4,5 x
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Brutogewicht ca. | 24 kg |
| Nettogewicht ca. | 22 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 700×520×350 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 700 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 520 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 2 kg |
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 52 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 76 mm |
| Objectieven vergroting | 0,7 x - 4,5 x |
| Oculair type | Eyepiece HSWF 10 x / Ø 23mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 4,5 W |
| Type statief | universeel (kogelgelagerde dubbele arm met plaat) |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Vergroting | 6,4:1 |
Voorgedefinieerde stereomicroscoopset met eenvoudige telescooparm en 4,5W LED-ringverlichting voor meer flexibiliteit op uw werkplek
Voorgedefinieerde set, bestaande uit een stereomicroscoopkop (OZM 546), een universele standaard (OZB-A1203), een houder (OZB-A5301), een ringverlichting (OBB-A6102) en een stofkap uit ons assortiment
Eenvoudig - praktisch - voordelig
Daardoor is tijdrovend configureren niet nodig en hoeft u geen keuze te maken uit verschillende componenten. U ontvangt een voordelige en zeer flexibele oplossing voor uw microscoopwerkplek
De OZM-9-serie van KERN bevat uitstekende stereo-zoom-microscopen met bovengemiddelde optische eigenschappen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED (ring) waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de grote werkafstand, een extra groot gezichtsveld en een briljante resolutie, levert de KERN kleurechte beelden met dieptescherpte
Het zoom-objectief zorgt voor een traploze vergroting van 0,7 x-4,5 x
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.




