Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5504
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6301
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gesoldeerde beschermlensOZB-A5614
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5611
€170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5513
€140,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder voor stereomicroscoopstandaard OZB-A5301
€180,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5616
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5613
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5514
€140,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5615
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6302
€860,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5505
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroscoopstandaard OZB-A6303
€540,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5512
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OZB-A5506
€120,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder voor stereomicroscoopstandaard OZB-A5306
€300,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5612
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 933
€2.178,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 932UK
€1.872,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 932
€1.872,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 923UK
€1.755,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 923
€1.755,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 922UK
€1.449,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 922
€1.449,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 913UK
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 913
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 912UK
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 912
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 903UK
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 903
€1.710,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 902UK
€1.404,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 902
€1.404,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 953UK
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 953
€1.881,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 952
€1.575,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OZM 933UK
€2.178,00
Voorgedefinieerde stereomicroscoopsets met PREMIUM universele standaard en verlichting voor een goed functionerende werkplek
Voorgedefinieerde set, bestaande uit een stereomicroscoopkop (OZM 546), een universele standaard (OZB-A5212), een houder (OZB-A5301), een ringverlichting (OBB-A6102UK) en een stofkap uit ons assortiment
Eenvoudig - praktisch - voordelig
Daardoor is tijdrovend configureren niet nodig en hoeft u geen keuze te maken uit verschillende componenten. U ontvangt een voordelige en zeer flexibele oplossing voor uw microscoopwerkplek
De OZM-9-serie van KERN bevat uitstekende stereo-zoom-microscopen met bovengemiddelde optische eigenschappen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED (ring) waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de grote werkafstand, een extra groot gezichtsveld en een briljante resolutie, levert de KERN OZM 547 kleurechte beelden met dieptescherpte
Het zoom-objectief zorgt voor een traploze vergroting van 0,7 x-4,5 x
met plug-in voedingseenheid voor UK
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | UK |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Brutogewicht ca. | 13 kg |
| Nettogewicht ca. | 11 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 700×520×350 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 700 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 520 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,6 kg |
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 52 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 76 mm |
| Objectieven vergroting | 0,7 x - 4,5 x |
| Oculair type | Eyepiece HSWF 10 x / Ø 23mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 4,5 W |
| Type statief | universeel (scharnierarm met klem) |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Vergroting | 6,4:1 |
Voorgedefinieerde stereomicroscoopsets met PREMIUM universele standaard en verlichting voor een goed functionerende werkplek
Voorgedefinieerde set, bestaande uit een stereomicroscoopkop (OZM 546), een universele standaard (OZB-A5212), een houder (OZB-A5301), een ringverlichting (OBB-A6102UK) en een stofkap uit ons assortiment
Eenvoudig - praktisch - voordelig
Daardoor is tijdrovend configureren niet nodig en hoeft u geen keuze te maken uit verschillende componenten. U ontvangt een voordelige en zeer flexibele oplossing voor uw microscoopwerkplek
De OZM-9-serie van KERN bevat uitstekende stereo-zoom-microscopen met bovengemiddelde optische eigenschappen
De standaard inbegrepen opvallend-licht-LED (ring) waarborgt een optimale verlichting van uw monster
Naast de grote werkafstand, een extra groot gezichtsveld en een briljante resolutie, levert de KERN OZM 547 kleurechte beelden met dieptescherpte
Het zoom-objectief zorgt voor een traploze vergroting van 0,7 x-4,5 x
met plug-in voedingseenheid voor UK
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





