Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-11
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A03
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter PFB-A04
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief BFS-A07
€170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief SFE-A02
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief SFE-A01
€70,00
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 600 mm
Past voor Plateauweegschaal met bescherming IP KERN SFE
| Brutogewicht ca. | 2,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 180×640×148 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 640 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 148 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 549 g |
| Verpakkingscomponent karton | 274,5 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 274,5 g |
Statief om de afleesinrichting hoger te plaatsen
Statiefhoogte ca. 600 mm
Past voor Plateauweegschaal met bescherming IP KERN SFE
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





