Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1219
€470,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1618
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKK-01
€49,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1354
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1398
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1402
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1183
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tablet camera’s ODC 241
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1393
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1390
€185,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1448
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter 822-903
€39,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Polarisatie-eenheid OBB-A1277
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1399
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1391
€220,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera – high resolution ODC 841
€1.080,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 2.0 ODC 825
€369,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1655
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1515
€200,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kalibratie-objecthouder met micrometer ODC-A2404
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1514
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 3.0 ODC 832
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1217
€390,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1270
€390,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1392
€285,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1153
€3.490,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopkop OBB-A1578
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1401
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1400
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1617
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1215
€340,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1213
€570,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1437
€490,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1142
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1165
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Donkerveldcondensor OBB-A1422
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1188
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1250
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1388
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MLB-A07
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MLB-A09
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1351
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set digitale microscopen OBL 137C832
€1.629,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set digitale microscopen OBL 137C825
€1.494,00
De digitale hulp in het laboratorium met Infinity-optiek en Köhler-verlichting
De laboratoriummicroscopen uit de OBL-serie zijn ook als digitale totaaloplossing met tablet camera voor live-onderzoek beschikbaar. De passende C-mount adapter is uiteraard bij de levering inbegrepen
De KERN ODC 241 tablet-camera met adapter is speciaal ontwikkeld voor eenvoudig, comfortabel en direct onderzoek van een monster op het beeldscherm. Optimaal voor scholieren en studenten of voor demonstratiedoeleinden in het laboratorium.
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
OBL 137
De OBL-serie onderscheidt zich door de oneindige optiek en is daarom uitstekend geschikt voor alle doorlichttoepassingen voor veeleisende gebruikers. De robuuste en ergonomische voet waarborgt veiligheid en comfort
Krachtige, traploos dimbare 3W LED verlichting
De vast voorgecentreerde en focusseerbare 1.25-Abbe-condensor met diafragmaopening en lichtvelddiafragma maakt een vereenvoudigde Köhler-verlichting mogelijk, zonder dat het centrum kan worden versteld
De grote mechanische kruistafel en objecthouder kan maximaal twee preparaten tegelijkertijd houden en focusseert snel en eenvoudig dankzij een coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden
ODC 241
De geïntegreerde 5-MP-camera zorgtnaast de live-overdracht van het beeld naarde Android tablet ook voor het maken van foto’s en video’s ter documentatie.Eenvoudige metingen, zoals traject-,oppervlakte- en hoekmeting evenalseen handmatige telfunctie zijn eveneensbeschikbaar
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt.
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals:
- gegevensopslag op USB-stick of SD-kaart
- aansluiting van een USB-muis
- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens aan externe ontvangers per WLAN
Bij de levering inbegrepen is de tablet-camera met geïnstalleerde software eneen voedingsadapter
| Type display | LCD-touch |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Ingebouwde voedingseenheid |
| Interfaces | WiFi standaard,USB 2.0,HDMI,MicroSD |
| Brutogewicht ca. | 10 kg |
| Nettogewicht ca. | 8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 590×440×390 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 590 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 440 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1772 g |
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 50 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectiefkwaliteit | Infinity E-Plan |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 40× / 100× |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | geen |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Straalpadverdeling | 20:80 |
| Camera resoluti | 5 MP |
| Camera sensortype | Sony CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/2,8" |
De digitale hulp in het laboratorium met Infinity-optiek en Köhler-verlichting
De laboratoriummicroscopen uit de OBL-serie zijn ook als digitale totaaloplossing met tablet camera voor live-onderzoek beschikbaar. De passende C-mount adapter is uiteraard bij de levering inbegrepen
De KERN ODC 241 tablet-camera met adapter is speciaal ontwikkeld voor eenvoudig, comfortabel en direct onderzoek van een monster op het beeldscherm. Optimaal voor scholieren en studenten of voor demonstratiedoeleinden in het laboratorium.
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
OBL 137
De OBL-serie onderscheidt zich door de oneindige optiek en is daarom uitstekend geschikt voor alle doorlichttoepassingen voor veeleisende gebruikers. De robuuste en ergonomische voet waarborgt veiligheid en comfort
Krachtige, traploos dimbare 3W LED verlichting
De vast voorgecentreerde en focusseerbare 1.25-Abbe-condensor met diafragmaopening en lichtvelddiafragma maakt een vereenvoudigde Köhler-verlichting mogelijk, zonder dat het centrum kan worden versteld
De grote mechanische kruistafel en objecthouder kan maximaal twee preparaten tegelijkertijd houden en focusseert snel en eenvoudig dankzij een coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden
ODC 241
De geïntegreerde 5-MP-camera zorgtnaast de live-overdracht van het beeld naarde Android tablet ook voor het maken van foto’s en video’s ter documentatie.Eenvoudige metingen, zoals traject-,oppervlakte- en hoekmeting evenalseen handmatige telfunctie zijn eveneensbeschikbaar
Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt.
Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals:
- gegevensopslag op USB-stick of SD-kaart
- aansluiting van een USB-muis
- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens aan externe ontvangers per WLAN
Bij de levering inbegrepen is de tablet-camera met geïnstalleerde software eneen voedingsadapter
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





