Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1610
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1609
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastschuif OBB-A1500
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1608
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1237
€1.790,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1219
€470,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1218
€470,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1217
€390,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1216
€390,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1215
€340,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1214
€340,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrastmicroscop OBB-A1213
€570,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1212
€570,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1402
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1401
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN PH-schuif OBB-A1400
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1398
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1397
€285,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1396
€285,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1395
€285,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fasecontrasteenheid OBB-A1394
€285,00
PH-schuif 10 × voor fasecontrasteenheid van de serie OBL-1
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 100×40×25 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 40 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 25 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300 g |
PH-schuif 10 × voor fasecontrasteenheid van de serie OBL-1
Série
Downloads
TD_OBB-A1399_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





