Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Matrix-naaldprinter YKN-01
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter AFH 13
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 315-312-407, Klasse F2,M1, 100 g & 2 kg
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Industrieel plateau KGP 60K-3
€180,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling YDB-02
€470,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel 572-926
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter 440-902
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 326-12, Klasse F1, 2 kg
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter 470-902-003
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 2000-2
€207,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 1200-1
€72,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 100-3
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 1000-2
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 600-2
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 6000-1
€153,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 500-1BE
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 500-1
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 5.2K5
€50,40
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 5.2K1
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 3000-1
€117,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 2200-0
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 200-3V
€243,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 200-3
€211,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Schoolweegschaal EMB 200-2
€117,00
Schoolweegschaal met geïntegreerde dichtheidsbepalingsfunctie
Dichtheidsbepaling vereenvoudigd! Dankzij het vanzelfsprekende, met grafieken ondersteunde bedieningspaneel kan de dichtheid van vaste stoffen en vloeistoffen binnen een mum van tijd worden bepaald, daarom ook goed geschikt voor school en praktijkonderwijs. Opmerking: De passende set voor de dichtheidsbepaling meteen meebestellen, zie accessoires
Haak voor weging onder het weegplateau standaard
Zelfverklarend, grafisch ondersteund display, ook zonder gebruiksaan wijzing direct begrijpelijk verlopende weegprocedure
Geen inleertijd = kostenbesparend
Ideaal voor de onervaren gebruiker
Gevisualiseerde procedure voorkomt bedieningsfouten
De 4 stappen worden van links naar rechts uitgevoerd:
[[1]] Weegschaal tarreren met een druk op de knop [TARE]
[[2]] Dichtheidsbepalingmodus selecteren (vaste stoffen/vloeistoffen)
[[3]] Wegen van het monster/zinklichaam in lucht
[[4]] Wegen van het monster/zinklichaam in vloeistof. De dichtheid wordt direct op de display weergegeven.
Bijzonder vlakke constructie
| Weegbereik [Max] | 2000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,02 g |
| Linearisatie | ± 0,05 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-127 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 175×250×55 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 150 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 15 mm |
| Eenheden | g; ct |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 50 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min |
| Batterij | 9 V Block |
| Batterij oplaadtijd | 12 h |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 230 V AC, 50 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 1,4 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,90 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 220×290×150 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 220 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 290 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 470 g |
| Verpakkingscomponent karton | 410 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10 g |
Schoolweegschaal met geïntegreerde dichtheidsbepalingsfunctie
Dichtheidsbepaling vereenvoudigd! Dankzij het vanzelfsprekende, met grafieken ondersteunde bedieningspaneel kan de dichtheid van vaste stoffen en vloeistoffen binnen een mum van tijd worden bepaald, daarom ook goed geschikt voor school en praktijkonderwijs. Opmerking: De passende set voor de dichtheidsbepaling meteen meebestellen, zie accessoires
Haak voor weging onder het weegplateau standaard
Zelfverklarend, grafisch ondersteund display, ook zonder gebruiksaan wijzing direct begrijpelijk verlopende weegprocedure
Geen inleertijd = kostenbesparend
Ideaal voor de onervaren gebruiker
Gevisualiseerde procedure voorkomt bedieningsfouten
De 4 stappen worden van links naar rechts uitgevoerd:
[[1]] Weegschaal tarreren met een druk op de knop [TARE]
[[2]] Dichtheidsbepalingmodus selecteren (vaste stoffen/vloeistoffen)
[[3]] Wegen van het monster/zinklichaam in lucht
[[4]] Wegen van het monster/zinklichaam in vloeistof. De dichtheid wordt direct op de display weergegeven.
Bijzonder vlakke constructie
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






